Home / Kuriozitete / Lufton me krokodilin, por… (Video)

Lufton me krokodilin, por… (Video)

Ky sërfist po mundohej sa më shpejt të kthehej në breg, nga që ishte një krokodil ai i cili po e ndiqte për ta sulmuar, shkruan lajmi.net
 Burri po përpiqej ta luftonte dhe më pas u mundua sa më shpejt të jetë e mundur të kthehej në tokë, por krokodili e sulmoi edhe një herë atë.
Pavarësisht se nuk i kishte humbur vetëdija, ai kishte lëndime shumë serioze.

Pamjet janë marrë në Kosta Rika. Shikoni videon më poshtë.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *