Home / Lajme / Kronika e zezë / Maqedonasi shkakton kaos në Gjinekologji

Maqedonasi shkakton kaos në Gjinekologji

25 vjeçari V.K. nga Koçani ka shkaktuar kaos në Repartin e gjinokologjisë në Spitalin e Përgjithshëm në Manastir.

Ai pa asnjë arsye, siç thekson policia ka filluar me kërcënime fyese dhe kërcënime për jetën ndaj infermiere.

Policia informoi se bëhet fjalë për 43 vjeçaren të cilës i ka shkaktuar dëme të rënda pas në një moment ai goditi xhamin, e cila u thye dhe një pjesë e saj goditi infermieren.

Policia po ka marr masa për zbardhjen e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Shqyrtohet mundësia për punën në dy turne të kopshteve

Qeveria e Maqedonisë është duke e shqyrtuar mundësinë për të vendosur orar në dy turne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *