Home / Showbiz / Marina nuk i ndahet Getit (Foto)

Marina nuk i ndahet Getit (Foto)

Çifti i njohur i estradës, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi duket se nuk po i ndahen njëri- tjetrit për asnjë moment.

Është Marina ajo e cila së fundi ka publikuar një fotografi krahë Getit.

Dyshja në fjalë duken në formë të mirë dhe të lumtur s’bashku

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *