Home / Showbiz / Martohen Emmy dhe Sam

Martohen Emmy dhe Sam

Emmy Rossum dhe Sam Esmail janë zyrtarisht të martuar!

Aktorja 30-vjeçare u martua me të dashurin e saj të dielën në New York, konfirmon revista People,transmeton Klan Kosova.

Dyshja ishte zbuluar duke u fotografuar gjatë fundjavës pranë urës Ed Koch në Sutton Place Park.

Emmy dhe Sam fillimisht filluan të takoheshin në vitin 2013.

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *