Home / Lajme / Kronika e zezë / Masakrohen me thika mes veti binjaket

Masakrohen me thika mes veti binjaket

Sot rreth orës 13:30 në një banesë të Shkupi, pas një zënke të motrave binjake, të dyjat përfundojnë në spital nga përleshja me thika.

Siç njofton SPB e Shkupit, dy motra binjake me inicialet M.P dhe P.M, pas zënkës verbale ka plasur zënka fizike, në të cilën përdorur thika kuzhine, dhe nga të cilat janë shkaktuar disa plagë.

Të dy motrat janë hospitalizuar në Qendrën Klinike.

Tek një binjake është konstatuar plagë të rënda, gjakderdhje të mushkërive.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *