Home / Lajme / Rajon / Maturanti nga Mitrovica vishet si sheik për maturë (Foto)

Maturanti nga Mitrovica vishet si sheik për maturë (Foto)

Njëra nga ngjarjet që i bën të gjithë ta mbajnë në mend për gjatë është mbrëmja e maturës.
Djemtë dhe vajzat kujdesen në çdo detaj që çdo gjë të jetë e përkryer dhe të jenë më të veçantë, shkruan lajmi.net.

Përveç vajzave, të cilat këto ditë i kemi parë secilën më të bukur se tjetrën, janë edhe djemtë ata që kanë zgjedhur veshje të ndryshme për maturë.

Ndër ta është edhe maturanti Enis Zeneli nga Mitrovica, i cili në mbrëmjen e maturës ishte veshur si arab, gjegjësisht sheik.

Enisi mori vëmendjen e të gjithëve gjatë mbrëmjes së shkollës së tij, pasi ishte veshur tërësisht me të bardha dhe ngjitë mbante një palë syze të zeza. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *