Home / Kuriozitete / maturanti që harxhoi 15 mijë euro për t’u dukur më i veçantë

maturanti që harxhoi 15 mijë euro për t’u dukur më i veçantë

Ky maturant ka harxhuar 15 mijë euro për dukjen e tij në mbrëmjen e maturës

Se sa ka kushtuar veshja e tij dhe si dukej ai, e shpjegon vete djaloshi nga Bullgaria. Ai si duket edhe theu rekord për harxhime për mbrëmjen e maturës. Kjo ka ndodhur para dy viteve. Për më shumë shikojeni videon

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *