Home / Showbiz / Maturantja nga Peja e dizajnoi vet fustanin për maturë, ja si është dukur ajo (Foto)

Maturantja nga Peja e dizajnoi vet fustanin për maturë, ja si është dukur ajo (Foto)

Shkollën e mesme e përfundoi në atë të Arteve Aplikative “Odhise Paskali ” në Pejë.
 Prandaj, maturantja nga Peja, Donika Loci, ka vendosur që edhe për mbrëmje të maturës, fustanin ta dizajnojë vet, shkruan lajmi.net
Duke zgjedhur material dhe ngjyra interesante, ajo dukej tejet bukur.
Donika ka realizuar edhe një set të fotografike në të cilat ka paraqitur sharmin e saj.
E pasi fustanin e dizajnoi vet, padyshim që maturantja do të vazhdojë të realizojë ëndrrën e saj dhe të bëhet dizajnere

18555027_1323775457692181_788645677_n18579256_1323775501025510_1009182896_n18554990_1323775487692178_2009649066_n18622980_1323775464358847_551306898_n 18578811_1323775377692189_1247369347_n18575107_1323775437692183_530148447_o18578908_1323775374358856_1811590802_n18600663_1323775434358850_1745708423_n

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *