Home / Lajme / Maqedoni / Maturantja shqiptare që i la pa fjalë të gjithë këtë vit (FOTO)

Maturantja shqiptare që i la pa fjalë të gjithë këtë vit (FOTO)

Jemi në muajin ku në gjithë maturantët shqiptar, gjimnazistët bëjnë festën e tyre për përfundimin e Shkollës së Mesme.

Në një vend si Kosova, të rinjtë i kushtojnë shumë vëmendje mbrëmjes së maturës, duke shpenzuar shumë për të tërhequr vëmendje.

Por duket se ky vit i takon maturantës Donika Vitija, e cila vërtet ka marr vëmendjen e të gjithëve, shkruan Magazina.

Bukuria e saj dhe vijat trupore, nuk duan shumë koment, në fotografitë që ka publikuar Donika shihet se padyshim asaj i takon epiteti si “Maturantja e vitit”.

Më poshtë mund të shikoni fotografitë e Donikës nga mbrëmja e maturës:

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *