Home / Kuriozitete / Mbretëresha Elizabetë ka një adresë facebook-u super sekrete që nuk e dinte askush/ Me kë flet vallë?

Mbretëresha Elizabetë ka një adresë facebook-u super sekrete që nuk e dinte askush/ Me kë flet vallë?

Mbretëresha Elizabetë, edhe pse është 91 vjeç ka një jetë mjaftë aktive. Por mbi të gjitha ka një jetë ku ajo duket shume e dhënë mbas “Facebook-ut”. “DailyStar”, ka zbuluar se Mbretëresha e Anglisë zotëron një profil super sekret në “Facebook”, ku mbi të gjitha i pëlqen edhe të flasë me disa njerëz atje.

Sigurisht ajo ka një Lap-Top tepër të sigurtë nga hakimet por edhe adresa e saj ka masa të shumta sigurie. Ajo mban një emër të rrem, dhe një listë shumë të fshehtë miqsh. 2 njerëzit që ajo preferon të flasë aty, janë vajza e saj Princesha Anne, si edhe menaxheri i garave John Warren.

Gjithashtu lexo

Shitet shtëpia më e lartë në botë (Foto/Video)

Shtëpia më e lartë në botë e njohur si “Falkon nest” në Prescott të Arizonës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *