Home / Showbiz / Më në fund Majk e konfirmon që është babai i Roanit (Foto)

Më në fund Majk e konfirmon që është babai i Roanit (Foto)

Pas bujës mediatike rreth lidhjes së Majkit dhe Majlinda Zekës, ndarjes pastaj lindjes së foshnjës për herë të parë Majk ka për të thënë diçka.
Prej kur Majlinda mbeti shtatzënë e deri kur lindi Majki nuk deshti të flas rreth foshnjës por sot kanë ndryshuar gjërat, shkruan lajmi.net

Dashuria e madhe e një prindi e ka shtyrë reperin që ta konfirmoi në jëfar mënyre se po bëhet baba duke e shtuar inicialen e emrit të djalit të tij në profilin e tij në Instagram.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *