Home / Showbiz / Me Tianin bashkë në restorant, jeta e lumtur e Tunës dhe Patrisit si prindër (Foto)

Me Tianin bashkë në restorant, jeta e lumtur e Tunës dhe Patrisit si prindër (Foto)

Çifti i njohur Tuna dhe Patris Berisha ka pak javë që janë bërë prindër për herë të parë.

Tian mban emrin djali i tyre, i cili mesa duket ka shkëputur tashmë gjithë vëmendjen e prindërve të tij, të cilët janë më të ;lumtur se kurrë.

Nuk ka ditë që Tuna ose Patrisi nuk ndajnë ndonjë fotografi në rrjetet sociale, ku shfaqen bashkë me Tianin.

Ata janë kudo bashkë, ndërsa në fotografinë e fundit, çifti tregojnë se kishin dalë së bashku në restorant.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *