Home / Lajme / Botë / Melanie “pranon” krizën mes saj dhe Donald Trump? Ja çfarë ngriti dyshimet
Melania Trump, Donald Trump== 2016 TIME 100 Gala, TIME's 100 Most Influential People in the World - Inside== Jazz at Lincoln Center, NYC== April 25, 2016== ©Patrick McMullan== Photo - Clint Spaulding/PMC==

Melanie “pranon” krizën mes saj dhe Donald Trump? Ja çfarë ngriti dyshimet

Një like që zonja e parë e Amerikës, Melanie Trump ka bërë në rrjetin social “Twitter” ka ngritur dyshimet për një krizë mes saj dhe bashkëshortit, presidentit Donald Trump. Ajo ka pëlqyer statusin e një blogeri, të quajtur Andy Ostroy, ku shkruan : “Duket se muri i vetëm që është ndërtuar është ai mes Donld dhe Melanie Trump”.

_95883338_443771ad-c1e1-4571-bae7-593190de16ed

A është ky një konfirmin nga ana e Melanie, apo thjesht nje like bërë padashje. Për më tepër që është statusi i dytë që ajo i jep like, qëkur mori aksesin në adresën zyrtare @floktus, ose First Lady of the United States of America, SHBA.

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *