Home / Kryesoret / Menaj lartëson ministrat e propozuar nga BDI: Garanci për realizimin e idealeve

Menaj lartëson ministrat e propozuar nga BDI: Garanci për realizimin e idealeve

Petrit Menaj, publicisti dhe ish-gjenerali i luftës së UÇK-së ka lartësuar zgjedhjet e BDI-së për ministra. Ai ka theksuar se komandantët e UÇK-së të zgjedhur si ministra do të jenë garanci për të ecur përpara në realizimin e idealit të dëshmorit. Hazbi Lika dhe Sadulla Duraku janë dy ish-komandant të UÇK-së dhe ish-anëtarë të shtabit.

Gjithashtu lexo

”Lëvizja Besa do ta ketë anëtarin e saj në KSHZ”

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli për Makfaks ka deklaruar se partia në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *