Home / Lajme / Kronika e zezë / Merr veturë me qira dhe nuk e kthen

Merr veturë me qira dhe nuk e kthen

Policia në Gjilan ka arrestuar një të dyshuar, pasi i njëjti me datë 10 maj, kishte marrë një veturë me qira nga ankuesi mashkull dhe nuk e kishte kthyer atë, por veturën ia kishte dhënë një personi të tretë.

I dyshuari sipas policisë me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *