Home / Showbiz / Mihrija provokon me 50 vitet e saj (Foto)

Mihrija provokon me 50 vitet e saj (Foto)

Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarja Mihrije Braha ka provokuar me fotografi dhe klipe.

Edhe sonte, ajo përmes një fotoje të hedhur në Instagram, dukej tejet seksi me pamjen e saj, duke ngjarë me një vajzë të re, shkruan lajmi.net.

Mihrija shihet paranë një veture në të cilën mbahej me dorë dhe kishte ngritur këmbën lartë, duke pozuar si modele.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *