Home / Kuriozitete / Mjeku grushton në sallën e operacionit infermieren që e kishte të dashur (VIDEO)

Mjeku grushton në sallën e operacionit infermieren që e kishte të dashur (VIDEO)

Ky është momenti shokues kur një mjek grushtoi në fytyrë infermieren që asistonte në operacion, e cila ishte njëkohësisht edhe e dashura e tij.

Në video ata nisin të debatojnë menjëherë, pasi e nxjerrin pacientin nga dhoma e operacionit.

Dëshmitarët e skenës që ndodhi në spitalin në provincën e Lankaos, Kinë deklaruan se mjeku e kishte akuzuar të dashurën e tij se kishte thyer protokollin gjatë operacionit dhe pasi ajo e kishte mohuar ai e kishte grushtuar.

Është infermierja ajo që e ka goditur e para mjekun dhe ai i është kthyer duke e grushtuar disa herë, derisa ajo ka rënë pa ndjenja në dysheme.

Video ka marrë më shumë se 4 milionë shikime.

Video:

Gjithashtu lexo

Shkencëtarët zbulojnë 3 pika kryesore se si të jeni “të paharrueshëm” në takimin e parë

Thonë se përshtypja e parë që kemi për dikë është e qëndrueshme kështu që është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *