Home / Showbiz / Modelja me çrregullim në lëkurë, e dashura e re e Lewis Hamilton? (Foto)

Modelja me çrregullim në lëkurë, e dashura e re e Lewis Hamilton? (Foto)

Ishte në pistën e Montekarlos për të mbështetur britanikun Lewis Hamilton gjatë Çmimit të Madh të Monakos dhe disa orë pas garës së Formulës 1, Winnie Harlow u pa duke ngushëlluar atë që thuhet se është i dashuri i saj i ri.

Modelja, e cila ka një çrregullim të lëkurës, u pa me bikini në një superjaht në Montekarlo, së bashku me Bella Hadid dhe Barbara Palvin.

Winnie është fotografuar duke qëndruar pranë Lewis Hamilton në shumë momente gjatë pasdites të së dielës. /TCH/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *