Home / Showbiz / Moderatorja shqiptare tregon traumën që ka kaluar në jetë

Moderatorja shqiptare tregon traumën që ka kaluar në jetë

Ky është momenti më traumatik në jetën e moderatores së njohur Jonida Vokshi.

Në intervistën për emisionin Interview, Jonida ka cilësuar si momentin të mbetur në mendjen e saj për keq sëmundjen e të atit.

‘Unë isha vetëm 14 vjeç kur mami dhe babi u larguan në Turqi. Babi vuante nga zemra dhe ato ishin dy javë të kaluara në pritje të gjatë dhe ankth, për më tepër që duhet të kujdesesha dhe për vëllain që ishte shumë më i vogël se unë’, ka thënë Jonida.

Këtë moment ajo nuk do t’ia uronte as armikut.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *