Home / Lajme / Momenti kur 2-vjeçarja bie nga ballkoni, e presin kalimtarët (VIDEO)

Momenti kur 2-vjeçarja bie nga ballkoni, e presin kalimtarët (VIDEO)

Ky është momenti i mrekullueshëm ky një grup kalimtarësh heronj presin në krah një vajzë të vogël 2- vjeçare e cila u rrëzua nga ballkoni i banesës së saj.

Ngjarja është shënuar në Turqi,  ku vogëlushja Elif Cakmak e cila ndodhej e vetme në banesë, ishte ngjitur në parmakun e ballkonit, ku po luante e shkujdesur. Kalimtarët që kalonin në rrugën poshtë saj e vunë re vogëlushen dhe u mblodhën bashkë, duke ngritur krahët dhe duke e kapur në momentin që 2-vjeçarja u rrëzua nga lartësia, duke i shpëtuar jetën.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *