Home / Kuriozitete / Momenti tragjik, i ngec dora tek dera e trenit, ndërsa ai fillon të ecë (Video)

Momenti tragjik, i ngec dora tek dera e trenit, ndërsa ai fillon të ecë (Video)

Videoja tregon momentin kur një person i ka ngecur dora tek dera e trenit, i cili niset duke e tërhequr atë pas.
Edhe pas të bërtiturave të shumta të qytetarëve të tjerë që ndodheshin në stacion dhe po shikonin ngjarjen, treni nuk ndaloi.
Por fatmirësisht, personit të cilit i kishte ngecur dora tek dera e trenit e tërheq dorën me forcë.
Video është filmuar në një stacion në Changzhou, provincën e Kinës lindore.

Gjithashtu lexo

Qyteti ku askush nuk punon pas të mërkurës (Foto)

Pas 730 kilometrave udhëtim nga Stambolli, ju do të shkelni brigjet veriore të Turqisë, ku …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *