Home / Showbiz / “Mos m’le me ra” vjen nga Besa dhe Elinel (Video)

“Mos m’le me ra” vjen nga Besa dhe Elinel (Video)

Ka kohë që e kanë paralajmëruar këngën e re.
E ndërsa tani projekti muzikor mes Besa dhe Elinel sapo është publikuar për fansat e dyshes, shkruan lajmi.net

Kjo këngë është punuar nga Kledi Bahiti që ka bërë muzikën, ndërsa drop i ka bërë Dj Vicky nga Threedots, kurse teksti është shkruar nga Elinel, Besa, Timo Flloko dhe Alex.

“Mos m’le me ra” ka edhe një klip shumë interesant.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *