Home / Kryesoret / Mot i ndryshueshëm dhe me reshje

Mot i ndryshueshëm dhe me reshje

Moti në Maqedoni sot do jetë i ndryshueshëm dhe me reshje shiu në disa vende.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 14, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 27 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *