Home / Lajme / Maqedoni / Mot i ngrohtë dhe me diell sot në Maqedoni

Mot i ngrohtë dhe me diell sot në Maqedoni

Moti​ sot në Maqedoni​ do të jetë me diell dhe me vranësira lokale. Pasdite vendi pritet që të përfshirhet nga reshjet e shiut në zonat malore.

Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga 6 deri më 12 gradë celsius, ndërsa gjatë ditës do të variojnë nga 23 deri në 29 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *