Home / Kryesoret / Moti në Maqedoni, i vranët dhe i ndryshueshëm

Moti në Maqedoni, i vranët dhe i ndryshueshëm

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, kryesisht me vranësira mesatare.

Temperaturat do të lëvizin nga 5 deri më 18 gradë celsius.

Moti i ngjashëm na pret edhe në Shkup. Temperaturat do të lëvizin nga 7 deri më 16 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *