Home / Kryesoret / Moti sot i ndryshueshëm dhe temperatura mesatare

Moti sot i ndryshueshëm dhe temperatura mesatare

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm deri në vranësira të dendura në prët e pasdites. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë edhe reshje të kohëpaskohshme të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 13 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 23 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me temperaturë maksimale deri 22 gradë Celsius.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *