Home / Kryesoret / Moti sot me diell dhe i ngrohtë

Moti sot me diell dhe i ngrohtë

Sot në Maqedoni do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Do të fryejë edhe erë e lehtë perëndimore, ndërsa në fund të ditës do të ketë kushte për reshje të shiut lokal.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 11 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 29 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *