Home / Kryesoret / Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, reshje të shiut dhe do të ketë një rënie të vogël temperature,

 

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 7 deri 13 gradë, kurse gjatë ditës prej 14 deri 18 gradë Celsius.

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *