Home / Showbiz / Motra e Andrrës zbulon çastin më mallëngjyes nga dasma e saj me Sinanin (Foto)

Motra e Andrrës zbulon çastin më mallëngjyes nga dasma e saj me Sinanin (Foto)

Ka qenë padyshim një nga dasmat më të bukura të realizuara nga personazhe të njohur të showbizit shqiptar.

Është folur gjatë në media për dasmën e këngëtarit Sinan Hoxha dhe bashkëshortes së tij Andrra Destani.

Por gjatë ditës së sotme motra e Andrrës, Arlinda ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të ëmbël të Sinanit dhe Andrrës ku ai gjatë ditës së dasmës është duke i kënduar bashkëshortes së tij.

Ajo çfarë bie në sy është se bukuroshja është përlotur gjatë këtij momenti. Sot çifti janë prindër të vogëlushit Ansi./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *