Home / Showbiz / Motra e Kim Kardashianit e ndjek në instagram këngëtarin kosovar (Foto)

Motra e Kim Kardashianit e ndjek në instagram këngëtarin kosovar (Foto)

Si duket këngëtari i njohur Endri çdo ditë e më shumë po arrin suksese në karrierën e tij.

Endri është shumë i ndjekur në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Express. Ditë më parë ishte ky këngëtari i njohur me famë botërore Justin Bieber i cili kishte filluar ta ndjek në Twitter atë.

Së fundmi edhe një bukuroshe me famë botërore po e ndjek Endrin.

Bëhet fjalë për bukuroshen seksi, Kylie Jenner. Këtë e ka bërë të ditur Endri në profilin e tij në Twitter ku dhe ka falënderuar atë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *