Home / Kuriozitete / Mozaiku i Rita Orës me dymijë kg fara

Mozaiku i Rita Orës me dymijë kg fara

Artisti nga Gjakova, Alkent Pozhegu pretendon të thyej edhe një rekord për Guinness, shkruan albinfo.ch.
 Ai ka përfunduar mozaikun me fytyrën e këngëtares së famshme shqiptare, Rita Ora, dhe ky mozaik është punuar me fara, ka njoftuar ai në “Facebook”.
Për të realizuar këtë mozaik atij i janë dashur 2 mijë kilogramë fara, si dhe i janë dashur 11 orë.

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *