Home / Kryesoret / Muhamed Zeqiri dhe Gjylymsere Kasapi largohen nga LSDM-ja !

Muhamed Zeqiri dhe Gjylymsere Kasapi largohen nga LSDM-ja !

Gazeta ” Kurir” ka shkruar se deputetet Muhamed Zekiri dhe Glylymsere Kasapi largohen nga LSDM-ja. Per kete lajm menjeher ka reaguar deputeti Zekiri i cili tha se:

Muhamed Zekiri dhe Gjylymsere Kasapi asnjehere si më parë jemi të lidhurë me kryetarin tonë Zaev, Shqiptarët, Romët, Turqit, Maqedonasit, Boshnjakët të gjithë së bashku i thanë jo krimit, terorizmit të udhëhequr nga Gruevski, Mijallkov dhe Cavkov, qytetarët e Maqedonisë janë gjithqka qka kemi. Po vjen jeta në Maqedoni, keshtu ka rreauguar Zekiri ndaj kesaj gazete.

Ja dhe postimi Iitije ne facebook

Шта је КУРировци шта сте се уплашили
Зекири, Касапи и целото членство на СДСМ никогаш посплотени околу нашиот претседател Зоран Заев не биле. И албанци и македонци и турци и роми и бошњаци и срби СИТЕ едногласно кажаа НЕ на криминалот и терористите предводени од Груевски, Мијалков, Чавков и останатата багра!!!
Македонија и нејзините граѓани сé се што имаме!!!
Доаѓа ЖИВОТ во Македонија!!!!

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *