Home / Lajme / Maqedoni / Ndarja e çmimeve të BE-së për gazetari hulumtuese
EU_Award_6

Ndarja e çmimeve të BE-së për gazetari hulumtuese

Në organizim të delegacionit të Bashkimit Evropian dhe Institutit të Maqedonisë për media sot në BE Info qendrën do të ndahen çmimet nga konkursi “Çmim nga BE-ja për gazetari hulumtuese”.

Fjalim përshëndetës në ngjarje do të kenë Samuel Zhbogar, shef i Delegacionit të Bashkimit Evropian dhe Marina Tuneva, kryesuese e jurisë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *