Home / Lajme / Kronika e zezë / Ndërron jetë deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli

Ndërron jetë deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli

Deputeti i LSI-së për Qarkun e Lezhës, Gjovalin Kadeli ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante.

 

52-vjeçari kishte disa kohë i shtruar në një spital të specializuar në Itali, ku i ishte nënshtruar disa ndërhyrjeve kirurgjikale, por pa sukses.

Kadeli ka qenë deputet në dy legjislatura dhe anëtar i Komisionit për Ekonominë dhe Financat.

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *