Home / Showbiz / Ndezet atmosfera n’Kosovë Show: Shpetim Desku ia jep dy ve motrave Emini, por a e dini arysen? (Video)

Ndezet atmosfera n’Kosovë Show: Shpetim Desku ia jep dy ve motrave Emini, por a e dini arysen? (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë hoxha i njohur nga Obiliqi, Behar Mjekiqi si dhe Njomza Emini, të cilat janë kandidate për deputete në Kuvendin e Kosovës, shkruan Gazeta NewBorn.

Sikurse herave edhe gjatë këtij emisioni ka pasur plot momente interesante. Nga hoxha Behar Mjekiqi dhe Njomza Emini ka pasur deklarata interesante për publikun, përcjellë Gazeta NewBorn.
Gjatë emisionit Shpetim Desku, ia ka dhënë ‘amanet’ dy ve motrave Emini për të ia dërguar motrës së tyre kandidate për deputete nga LVV-ja.

Gjithashtu lexo

Emina Cunmulaj besnike e rrënjëve të saj, shfaqet vezulluese në veshje kombëtare (Foto)

Modelja e njohur shqiptare, që prej vitesh karrierën e ka të përqendruar në SHBA, është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *