Home / Lajme / Rajon / Ndiqeni LIVE shpërthimin në Romë (Video)

Ndiqeni LIVE shpërthimin në Romë (Video)

{Eplotësuar) Një shpërthim sapo ka ndodhur në qendër të Romës, ku thuhet se një veturë është dëmtuar, por mediat në Itali thonë se ende nuk është raportuar për ndonjë person të lënduar, shkruan Reuters, transmeton Televizioni Koha.

Shpërthimi ka ndodhur në afërsi të ndërtesës së një poste në qendër të Romës.

Njësitet speciale dhe zjarrfikësit tashmë kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Mediat në Itali thonë se nuk ka të plagosur, mirëpo raportojnë se punëtorët e postës ku ndodhi shpërthimi, u evakuuan.

Hetuesit besojnë se shpërthimi ka ndodhur përmes një telekomante, por targeti i këtij rasti nuk është bërë ende i ditur.

Kjo është video LIVE nga vendi i ngjarjes:

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *