Home / Kuriozitete / Nëse shikoni një varëse të tillë në tualete publike, lajmëroni menjëherë policinë (VIDEO)

Nëse shikoni një varëse të tillë në tualete publike, lajmëroni menjëherë policinë (VIDEO)

Varëset janë të zakonshme në banjo, por policia ka lëshuar një paralajmërim në lidhje me një lloj të veçantë të tyre.
Gjetur në tualetet publike, hotele e restorante, varëset mbajnë një kamera të fshehur për të spiunuar njerëzit.
Nëse e shihni një të tillë, policia ka këshilluar njerëzit që ta raportojnë menjëherë.
Kjo pasi poseduesit e tyre janë duke keqpërdorur pamjet e regjistruara.
Kjo pajisje është duke u shitur në Amazon për një çmim rreth 8 paund dhe mbajnë një kamerë fare të vogël që mezi shihet.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *