Home / Kryesoret / Nesër në mesditë varoset kryetari i komunës së Bogovinës Hazbi Idrizi

Nesër në mesditë varoset kryetari i komunës së Bogovinës Hazbi Idrizi

Sonte rreth orës 19:00 pas përfundimit të hetimeve, familjarët morën kufomën e të ndjerit nga spitali klinik i Tetovës dhe e dërguan në shtëpin e tij në fshatin Bogovinë, transmeton Televizioni Koha.

Nga burime brënda familjes Televizioni Koha kuptoi se varimi i të ndjerit do të bëhet nesër në mesditë pas faljes së namazit të drekës në varezat e fshatit Bogovinë.

 

 

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *