Home / Lajme / Kronika e zezë / Një i arrestuar, kërcënon ish-gruan

Një i arrestuar, kërcënon ish-gruan

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi i njëjti ka kanosur ish-bashkëshorten.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë.

“Ankuesja femër K/Shqiptare ka njoftuar se në vazhdimësi është duke u penguar nga i dyshuar mashkull K/Shqiptar (ish-bashkëshorti i saj)”, thuhet në reagim.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *