Home / Showbiz / Një moment “dashurie” në mes të Jay-z dhe Beyonce (Foto)

Një moment “dashurie” në mes të Jay-z dhe Beyonce (Foto)

Çifti më i famshëm në botë, Jay-z dhe Beyonce janë parë Los Angeles së bashku, në një ndeshje basketbolli.

Ajo çka ka tërhequr vëmendjen e medieve në mbarë botën është gjesti i Jay-z në momentin kur ai si duket ka dëgjuar shqelmat e fëmijëve të tij në barkun e gruas së tij, Beyonce dhe ka kapur barkun e saj, gjë që i ka bërë çiftin të duken shumë të dashuruar.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *