Home / Lajme / Rajon / Një shpërthim godet Romën qendrore, nuk raportohet për viktima (Foto/Video)

Një shpërthim godet Romën qendrore, nuk raportohet për viktima (Foto/Video)

Një shpërthim ndodhi në qendër të Romës dhe të paktën një makinë u dëmtua në shpërthim, sipas raporteve të medias lokale.

Megjithatë, sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, së paku deri më tani nuk ka ndonjë informacion për ndonjë të lënduar.

View image on Twitter

Shpërthimi ka shkaktuar që zona të mbushet me tym. Ekipet e zjarrit dhe bombave kanë ardhur në vendin e ngjarjes, ndërsa policia ka rrethuar zonën.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *