Home / Kryesoret / Njëri nga sulmuesit në Kuvend përfundoi në Shutkë, u paraqit vetë në polici

Njëri nga sulmuesit në Kuvend përfundoi në Shutkë, u paraqit vetë në polici

Nikolla Mitrevski Koljo, të cilin LSDM-ja në një konferencë për shtyp e përmendi si njëri nga sulmuesit e deputetëve në Kuvend, mbrëmë vetë është paraqitur në stacionin policorë në Gazi Babë, mëson Makfaks nga burime brenda policisë.

Gjykatësi i procedurës paraprake ka shqiptuar masën e paraburgimit dhe ai është dërguar në burgun e Shutkës. Deputeti i LSDM-së, Damjan Mançevski, theksoi se Mitrevski tri herë është gjykuar për vepra të ndryshme penale.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *