Home / Showbiz / Njihuni me motrën e Andrra Destanit (Foto)

Njihuni me motrën e Andrra Destanit (Foto)

Ditëlindja e parë e djalit të Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit, ka qenë rast për tu festuar për familjaret e miqtë e çiftit të njohur

Sinan Hoxhës i pëlqen të festoj. Ai, ka organizuar një fejesë e martesë të mrekullueshme dhe e tillë ishte edhe ditëlindja e parë e të birit.

Çifti dhe bebi janë dukur shumë bukur, mirëpo jo vetëm ata. Në mbrëmje ka shkëlqyer edhe motra e Andrres, Arlinda, që është dukur tejet bukur dhe mjaftë e lumtur, shkruan “Kosovarja”.

Kjo është motra e Andrres e kunata e pashme e Sinanit.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *