Home / Showbiz / Noizy hyn në biznesin e jetës së natës, mbrëm hapi lokalin e tij të ri dhe më pas…

Noizy hyn në biznesin e jetës së natës, mbrëm hapi lokalin e tij të ri dhe më pas…

Dihet tashmë prej kohësh, që ai është një ndër artistët më të mirëpaguar në trevat shqipfolëse, me një pasuri të konsiderueshme, që e vë atë në krah të disa prej biznesmenëve më të suksesshëm në vendin tonë.

Rigels Rajku, i njohur nga të gjithë si Noizy po hedh çdo ditë hapa të sigurtë në botën e biznesit. Kështu pas disa blerjeve në pasuri në paluajtshme, Noizy po futet edhe në biznesin e jetës së natës, jo më si artist performues, por si sipërmarrës.

Mbrëm u  çel në Durrës logunge (Rigels Shisha Lounge) në pronësi të tij, pas kafenesë disa metra katrorë që e ka hapur vite më parë. Të dy këto biznese mbajnë emrin e Rigelsit dhe pritet që së shpejti Noizy ta shtrijë aktivitetin e tij edhe në Tiranë… Në eventin e hapjes sonte në mbrëmje do të jenë prezentë disa personazhe të famshëm, shkruan revistawho.

 


Lexo edhe:

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *