Home / Showbiz / Noizy, një pozë me Ferrarin e tij super të shtrenjtë (Foto)

Noizy, një pozë me Ferrarin e tij super të shtrenjtë (Foto)

Krijuesi i shumë hiteve, Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik, Noizy, është edhe një admirues i automjeteve.

Ai ka një koleksion veturash shumë të shtrenjta, në mesin e të cilëve edhe një Ferrari, me të cilin e ka publikuar një fotografi së fundmi në Instagram.

Noizy dhe Ferrari i tij (Instagram)

“Ram n’dashni në shikim të parë”, ka shkruar Noizy në publikimin e tij.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *