Home / Showbiz / Nora Istrefi kapet ‘mat’ duke e shikuar tinëzisht Getoar Selimin (Foto)

Nora Istrefi kapet ‘mat’ duke e shikuar tinëzisht Getoar Selimin (Foto)

Dasma e Dekorim Sahitit dhe Adea Muharremit ishte ajo e cila mblodhi shumë emra të njohur të ekranit.

E veshjet për atë dasmë ishin kujdesur detajisht që secili t’i ketë më të bukura se tjetri, shkruan lajmi.net

Deri në orët e para të mëngjesit pamje nga atmosfera kanë publikuar pothuajse secili që mori pjesë aty e gjithçka dukej aq madhështore.

E ftuar ishte Nora Istrefi por edhe Getoar Selimi i cili thuhej se dikur ka qenë i dashuri i saj por asnjëherë nuk u zbardhën komplet detajet.

Një foto që po qarkullon në media shihet Nora duke e shikuar atë tinëzisht..

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *