Home / Shëndeti / Nuk e besoni por ky është vesi i tmerrshëm i Bleros nga i cili rrezikon ti humbas të gjitha

Nuk e besoni por ky është vesi i tmerrshëm i Bleros nga i cili rrezikon ti humbas të gjitha

Këngëtari i njohur Blero ka bërë të ditur, se këtë të shtunë do të publikojë këngën e tij më të re në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin.

Përderisa ka përfunduar punën për projektin e ri dhe është vetëm në pritje të finalizimit të klipit, këngëtari po shfrytëzon kohën e lirë për ta kaluar me shoqëri.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në InstaStory ku shfaqet bashkë me miqtë e tij duke luajtur poker.

Lexo edhe  Emocionuese: Kështu kënduan babë e bijë. Dua e Dukagjini “besojnë në diell” (Video)

“Koha e pokerit”, shkruan Blero në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa në tavolinë përveç letrave vërehen edhe një shumë parash, transmeton Telegrafi.

Ndonëse është një lojë mes miqsh, Blero duket se nuk po kursen aspak duke rrezikuar kështu edhe paratë e tij në lojën që ose të ndihmon për të bërë më shumë para, ose t’i humbësh ato që ke.

Gjithashtu lexo

10 të famshmit që nuk arritën t’i përmbushin standardet e bukurisë në Hollywood (Foto)

Shumë të famshëm duhet t’i përshtaten paraqitjeve të tyre në një kornizë strikte të Hollywoodit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *