Home / Lajme / Botë / Nuk keni për ta besuar! Vajza i kritikon modelin e flokëve, Kim Jong-un nuk e vret por …

Nuk keni për ta besuar! Vajza i kritikon modelin e flokëve, Kim Jong-un nuk e vret por …

Diktatori i Koresë së Veriut njihet si një njeri që nuk i pëlqejnë kritikat, por nga ana tjetër edhe për mizoritë ndaj popullit të tij.

 Por, një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me të pasi një vajzë i tha se nuk i shkonte modeli i tij i flokëve, ndërsa diktatorin Korean mbeti i habitur dhe i tha: “Ti je femra e vetme që më bën një kritikë, do të marr në qeveri!”.

Menjëherë pas inspektimit të disa punimeve në ushtri, Kim Jong­-un e emëroi sekretare të lartë e ushtrisë.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *