Home / Kuriozitete / Oficerët e policisë e thyejn dritaren e makinës për të shpëtuar foshnjën që ishte brenda (Foto/Video)

Oficerët e policisë e thyejn dritaren e makinës për të shpëtuar foshnjën që ishte brenda (Foto/Video)

Ky është një moment mjaft tronditës, pasiqë policët janë të detyruar të thyejn dritaret e makinës për të shpëtuar një fëmijë
 Foshnja ishte lën vetëm në veturën për më shumë se 40 minuta nga prindërit e saj në Dongguan të Kinës, ndërsa çifti kishte shkuar në treg.

Sipas njoftimeve, kalimtarët e panë fëmijën pasi u zgjua dhe filloi të qante për prindërit e saj, transmeton lajmi.net.

Më pas aty u afruan aty dhe për të nxjerrë fëmijën u detyruan të thyenin dritaren e makinës për t’a marrë fëmijën. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *