Home / Showbiz / ‘Pa ty’ të Soni Malajt, këngëtarja ‘flakë’ si rrallë herë (Video)

‘Pa ty’ të Soni Malajt, këngëtarja ‘flakë’ si rrallë herë (Video)

​Këngëtarja Soni Malaj ka publikuar këngën e saj më të re “Pa ty” në bashkëpunim me një djalë të ri, i cili quhet Tim.

Dhe këtë herë Soni ka sjellë  një këngë rritmike. Ndër të tjerat duhet veçuar pamja super sensuale e Sonit. Duket se ajo ëshët në formën e saj më të mirë trupore si dhe veshjet që ka zgjedhur ja tregojnë ato më së miri. 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *